תכשיטים ואישיות – בחירת תכשיטים בהתאם לאישיות

תכשיט בקליק
הרשמה / כניסת לקוחות
סל קניות
ההזמנות שלי
תכשיטים ואישיות – בחירת תכשיטים בהתאם לאישיות  מערכת תכשיט בקליק

כאשר אתם מבקשים לבחור תכשיט, יש מספר דברים שחשוב להביא בחשבון. מראהו של התכשיט הוא חשוב כמובן, אך חשוב גם להתאימו להופעה שלכם וגם לאישיות שלכם. איך עושים זאת? קראו ותדעו

רכישת תכשיטים היא אמנות של התאמה בין התכשיט שאתם רוכשים, ההופעה הכללית שלכם, הנתונים הגופניים שלכם, הנסיבות בהן תענדו את התכשיט, וכן – לא פחות החשוב – האישיות שלכם. מציאת התכשיטים הנכונים יכולה לשדרג את הופעתכם הכללית או לקלקל אותה. אם אתם מבקשים לרכוש שרשראות למשל, קיים בשוק מבחר עצום של שרשראות מחומרים שונים, כגון כסף, גולדפילד, זהב ופלטינה, באורכים שונים, עבות ודקות, חלקות ומשובצות, עם אבני חן ובלעדיהן, עם תליונים וללא תליונים. כיצד ניתן לבחור מתוך השפע המבלבל הזה שרשראות שיתאימו לאישיותכם?

התאמה בין אישיותכם לבין החומר ממנו מיוצרות שרשראות
שרשראות כאמור, יכולות להיות מיוצרות מחומרים שונים, החל בכסף, דרך גולדפילד ועד פלטינה. כיצד תבחרו חומר המתאים לאישיותכם? אם אתם צעירים ברוחכם, מעדיפים פשטות על ראוותנות, נוטים לכיוון אלגנטיות במקום להבלטה, מעדיפים תכשיטים שאיכותם נעוצה בעיצובם ולא בחומר ממנו הם עשויים, מעדיפים מגוון של עיצובים לצרכים שונים על תכשיט יקר יחיד, בעלי ביטחון עצמי במה שאתם משדרים גם ללא תכשיט בולט שיספק לכם את הרושם שחסר לכם, ונוטים לבחור בתכשיטים בעלי עלות סבירה, שאינם יוצרים "חור בכיס", כסף הוא ללא ספק הבחירה שלכם. אם העדפתכם האסתטית היא בכל זאת לכיוון גווני הזהב, והם גם מתאימים יותר להופעתכם הכללית, שרשראות גולדפילד יוכלו לענות היטב על צרכים אלה, ולמלא על הצד הטוב ביותר את הפונקציות שאתם מייעדים להן.

יצירת שילוב טוב בין התכשיטים לבין הפעילויות המאפיינות אתכם
הפעילויות המאפיינות אתכם והמועדפות עליכם הן חלק מאישיותכם. אם אתם בעלי אישיות פעילה, תעדיפו, מן הסתם, פעולות ספורטיביות או אנרגטיות יותר, בעוד אם אתם בעלי אישיות מופנמת יותר, סביר להניח שדפוסי הפעילות המאפיינים אתכם ישקפו זאת. נסו להתאים בין אופיין של הפעילויות השכיחות בהן אתן עוסקים, לבין התכשיטים בהם אתם בוחרים. אם אתם אוהבים ללכת להופעות רוק למשל, בחירה של שרשראות פנינים שמרניות תהיה כמובן בחירה לא מוצלחת, בעוד שרשראות משוחררות יותר ובעלות אופי עצמאי ואמירה מובהקת, יהיו בחירה טובה בהרבה.

תכשיטים ככלי לבטא אישיות במסגרת קוד לבוש מקובל
ברוב המקומות בהם אנו מצויים, קיים קוד לבוש מסוים, מחמיר פחות או יותר. הופעה בשמלת נשף לעבודה תגרום להרמת גבות של רוב עמיתינו וכך גם הופעה מרושלת לאירוע מהודר. קוד הלבוש עשוי להקשות עלינו לבטא את עצמיותנו ולהביע אמירה אישית כלשהי. במקרה כזה, תכשיטים יכולים לעזור לנו לבטא משהו ייחודי ועדיין להישאר בתוך מסגרת הקודים המקובלים. בחירת שרשראות שעיצובן מבטא את אישיותנו, למשל, היא דרך מצוינת להתבלט במידה, למשוך תשומת לב ולומר דבר מה, מבלי לצעוק אותו בקול רם מדי ולגרום לאחרים לתהות על חוש המידה שלנו והטקט שלנו.

משמעותה של בחירת סמלים בתכשיטים
תכשיטים עשויים להיות חלקים וללא שילובים כלשהם, אך הם יכולים גם לכלול סמלים, עיטורים ותוספות, המעידים על אישיותו של בעל התכשיט. שרשראות למשל יכולות לכלול תליונים מסוגים שונים. אישה המרגישה קרובה למסורת היהודית למשל, תבחר שרשראות הכוללות תליון בצורת מגן דוד, "חי" או סמלים קבליים שונים. אישה אחרת, המרגישה קרובה ברוחה ובאישיותה למזרח הרחוק, יכולה להעדיף שרשראות הכוללות סמלי יין ויאנג וכן הלאה.

לסיכום, שרשראות ותכשיטים אחרים הם כלי רב עוצמה, שביכולתו לסייע לאישה לבטא את אישיותה וליצור מראה שלם והוליסטי יותר. כאשר את בוחרת תכשיטים, לכן, חשבי על אישיותך ועל ההתאמה בינה לבין התכשיטים שאת עונדת.


שרשרת כסף בסגנון עניבה עם אבני סברובסקי אדומות בצורת פרפר
   התכשיט משתתף במבצע לפתיחת הקיץ   הרשמ...
עגיל כסף חוליות
   התכשיט משתתף במבצע לפתיחת הקיץ   הרשמ...
המוצרים הנמכרים ביותר
מגן דוד  גולדפילד  ג'יפסי  שרשרת שם  שרשרת כסף  סברובסקי  כסף  פנינה  שרשרת גולדפילד  אופל  חמסה  צמיד מרוקאי 
שתף |
כל הזכויות שמורות תכשיט בקליק (ע.מ.) 2022  |   contact@taclick.co.il
 סגור  הזז